Blog decoLED

Blog decoLED

Blog společnosti decoLED

Světelné vánoční dekorace a novinky 2015 – 10 tipů, které musíte vidět

Chcete se dozvědět jaké jsou aktuální trendy? Připravili jsme pro vás souhrn našich novinek, které poprvé uvedeme na český trh.

Vánoční světelné dekorace

Vánoční světelné dekorace

1 # Dvou-barevný řetěz – 2 v 1 – kombinace 2 barev

Jaká barva LED byla v lonňském roce nejpopulárnější? V Čechách a na Slovensku byla v loňském roce jednoznačně největším hitem barva ledově bílá. Tento trend se postupně přetváří, jelikož prudce stoupá poptávka po osvětlení v teple bílé barvě, tedy barvě, která připomíná klasické žárovky. My jsme se proto inspirovali ve Francii a navrhli řetěz v kombinaci ledově a teple bílé barvě. Jak by mohl vypadat vánoční strom se můžete podívat níže. Tento světelný řetěz LED můžete zakoupit také online na www.decoLED.cz

Vánoční Strom - návrh v nových barvách

Vánoční Strom – návrh v nových barvách

2 # Obliba 3D světelných dekorací – nové barvy a motivy

Kromě klasických světelných prvků jsou stále více žádanější 3D světelné prvky, které dokáží oživit jakékoliv místo. Absolutní jedničkou byl světelný anděl, který předčil všechna naše očekávání. Analogicky jsme jej rozšířili o variantu v teple bílé barvě. Nově se ale můžete také těšit na svítícího soba a svítícího LED sněhuláka. Doporučujeme navštívit kompletní nabídku našich venkovních vánočních dekorací.

3 # Nové party osvětlení

Další novinkou bude nové dekorační osvětlení, které je možné využít v průběhu celého roku. Velikou výhodou je možnost napojování a dalšího rozšiřování. Nově letos v teple bílé barvě, ledově bílé a také v mnohobarevném provedení.

4 # LED svíčky – postupná náhrada klasických?

Každým rokem se voskové LED svíčky stávají čím dál tím více oblíbenějším artiklem. Mají totiž velké množství výhod: nehrozí riziko požáru, neničíte životní prostředí, můžete je umístit ven, jsou bezpečné pro ty nejmenší a hlavně nemusíte mít neustálou zásobu klasických svíček.

LED voskové svíčky

LED voskové svíčky

5 # Vánoční osvětlení na baterie – široké možnosti osvětlení

Každým rokem nám přibývaly dotazy na rozšíření dalších možností vánočního osvětlení. Skoro každý z nás má určitě místa, kde se zapomnělo el. zásvuku. Jsou to okna, balkony a další místa. Nově jsme pro vás připravili různé délky světelných řetězů, ale také světelné krápníky na baterie. Více výrobků naleznete  v kategorii vánoční osvětlení na baterie.

vánoční světla na baterie

vánoční světla na baterie

CJ8A4288_9

6 # Nové vánoční stromky

Nabídka nově obsahuje umělé vánoční stromky s 3D jehličím.. Soustředili jsme se především na jednoduchost instalace a zároveň kvalitu zpracování. Náš sortiment vánoční stromků se tak zcela odlišuje od nabídky v supermarketech. 

Luxusní umělé vánoční stromky

Luxusní umělé vánoční stromky

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>